Nederlands

Kies jouw taal

Ons team

Ontmoet ons team. Wij staan voor je klaar als je het nodig hebt. Ben je op zoek naar een passende vacature of wil je solliciteren? We helpen je graag verder.

Remco Droog

Operationeel Manager

Staff
+31 (0) 76 548 7373 r.droog@trinamics.nl

Paul Duquesnoy

Operationeel Manager

Staff
+31 (0) 40 401 5200 p.duquesnoy@trinamics.nl

Rutger Bartelink

Divisiemanager

Research and Development
+31 (0) 76 548 7373 r.bartelink@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Rutger

Rick Schipperen

Teamlead

Research and Development
+31 (0) 76 548 7373 r.schipperen@trinamics.nl Lees het verhaal van Rick hier

Lennart Huijbregts

Key Accountmanager

Research and Development
+31 (0) 76 548 7373 l.huijbregts@trinamics.nl

Jeroen Pollicita

Recruitment Consultant

Research and Development
+31 (0) 76 548 7373 j.pollicita@trinamics.nl

Jordi Leeters

Recruitment Consultant

Research and Development
+31 (0) 40 401 5200 j.leeters@trinamics.nl

Guus Vermaat

Recruitment Consultant

Research and Development
+31 (0) 76 548 73 73 g.vermaat@trinamics.nl

Wouter Crijnen

Recruitment Consultant

Research and Development
+31 (0) 40 401 5200 w.crijnen@trinamics.nl

Anton Hooijmans

Divisiemanager

Software/IT
+31 (0) 24 202 2622 a.hooijmans@trinamics.nl

Philippe van der Horst

Teamlead

Software/IT
+31 (0) 40 401 5200 p.van.der.horst@trinamics.nl

Anne Zijlmans

Key Accountmanager

Software/IT
+31 (0) 76 548 7373 a.zijlmans@trinamics.nl

Reinier Saat

Key Accountmanager

Software/IT
+31 (0) 10 307 2727 r.saat@trinamics.nl

Marlous Poortema

Recruitment Consultant

Software/IT
+31 (0)10 307 2727 m.poortema@trinamics.nl

Fitim Maloku

Recruitment Consultant

Software/IT
+31 (0) 40 401 5200 f.maloku@trinamics.nl

Valentina Elenberg Norman

Recruitment Consultant

Software/IT
+31 (0) 40 401 5200 v.elenbergnorman@trinamics.nl

Petar Blazhevski

Recruiter

Software/IT
+31 (0) 40 401 5200 p.blazhevski@trinamics.nl

Merel Slui

Recruiter

Software/IT
+31 (0) 76 548 7373 m.slui@trinamics.nl

Remco Terwint

Teamlead

Maintenance
+31 (0) 76 548 7373 r.terwint@trinamics.nl

Michiel van Cromvoirt

Recruitment Consultant

Maintenance
+31 (0) 76 548 7373 m.van.cromvoirt@trinamics.nl

Ruben Wolst

Recruitment Consultant

Maintenance
+31 (0) 76 548 7373 r.wolst@trinamics.nl

Stefan Evers

Recruitment Consultant

Maintenance
+31 (0) 76 548 7373 s.evers@trinamics.nl

Wilbert Snoei

Teamlead

Engineering
+31 (0) 10 307 2727 w.snoei@trinamics.nl

Vedad Hasic

Recruitment Consultant

Engineering
+31 (0) 40 401 5200 v.hasic@trinamics.nl

Lisa Heemink

Recruitment Consultant

Engineering
+31 (0)40 401 5200 l.heemink@trinamics.nl

Fermina Heeren

Recruitment Consultant

Engineering
+31 (0) 10 307 2727 f.heeren@trinamics.nl

Thijs Buuron

Recruitment Consultant

Engineering
+31 (0) 10 307 2727 t.buuron@trinamics.nl

Axel Hilgers

Key Accountmanager

Manufacturing
+31 (0) 40 401 5200 a.hilgers@trinamics.nl

Robin Aernoudts

Recruitment Consultant

Manufacturing
+31 (0) 40 401 5200 r.aernoudts@trinamics.nl

Britt Kok

Recruitment Consultant

Manufacturing
+31 (0) 40 401 5200 b.kok@trinamics.nl

Joeri Bras

Recruitment Consultant

Manufacturing
+31 (0) 76 548 7373 j.bras@trinamics.nl

Pascal Takx

Recruitment Consultant

Manufacturing
+31 (0) 76 548 7373 p.takx@trinamics.nl

Op zoek naar een toffe werkgever?

Bij Trinamics ben je onderdeel van een ondernemend en betrokken team. Elke dag helpen we technische professionals van over de hele wereld aan hun droombaan. Ben jij ook een verbinder? Kom dan bij ons werken. 

Solliciteer bij Trinamics