Nederlands

Kies jouw taal

Ons team

Ontmoet ons team. Wij staan voor je klaar als je het nodig hebt. Ben je op zoek naar een passende vacature of wil je solliciteren? We helpen je graag verder.

Remco Droog

Commercieel Manager

Specialisten staff
+31 (0) 76 548 7373 r.droog@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Remco

Paul Duquesnoy

Operationeel Manager

Specialisten staff
+31 (0) 40 401 5200 p.duquesnoy@trinamics.nl

Chantal Menner

Managementassistent

Specialisten staff
+31 (0)76 548 73 73 c.menner@trinamics.nl

Nicky Heeren

Managementassistent

Specialisten staff
+31 (0) 40 401 52 00 n.heeren@trinamics.nl

Rutger Bartelink

Performance & Recruitment manager

Specialisten staff
+31 (0) 76 548 7373 r.bartelink@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Rutger

Manouk Beekwilder

Sales and account manager

Specialisten staff
+31 (0) 40 401 5200 m.beekwilder@trinamics.nl Lees het verhaal van Manouk hier

Joan Leenaarts

Marketing & Communicatie

Specialisten staff
+31 (0) 76 548 7373 j.leenaarts@trinamics.nl

Demy Zijlmans

Marketing & Communicatie

Specialisten staff
+31 (0) 76 548 7373 d.zijlmans@trinamics.nl

Margo van Balen

Kwaliteit en administratie manager

Specialisten staff
+31 (0) 76 760 2880 m.van.balen@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Margo

Kadir Catlak

Controller

Specialisten staff
+31 (0) 76 760 2880 k.catlak@trinamics.nl

Angèle Heeren

Salarisadministratie medewerker

Specialisten staff
+31 (0) 76 760 2880 a.heeren@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Angèle
231009trinamicsangela 61511

Angela Jansen

Salarisadministratie medewerker

Specialisten staff
+31 (0) 76 760 2880 a.jansen@trinamics.nl

Anne Veen

Kennismigrant medewerker

Specialisten staff
+31 (0) 76 760 2880 a.veen@trinamics.nl

Reinier Saat

Recruitment Lead

Specialisten staff
+31 (0) 76 548 7373 r.saat@trinamics.nl

Rick Schipperen

Divisielead

Research & Development
+31 (0) 76 548 7373 r.schipperen@trinamics.nl Lees het verhaal van Rick hier

Lennart Huijbregts

Account Manager

Research & Development
+31 (0) 76 548 7373 l.huijbregts@trinamics.nl

Jeroen Pollicita

Account Manager

Research & Development
+31 (0) 76 548 7373 j.pollicita@trinamics.nl

Bob Roggen

Account Manager

Research & Development
+31 (0) 40 401 5200 b.roggen@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Bob

Ruben Wolst

Account Manager

Research & Development
+31 (0) 76 548 7373 r.wolst@trinamics.nl

Jordi Leeters

Consultant

Research & Development
+31 (0) 40 401 5200 j.leeters@trinamics.nl

Daan Verheijen

Consultant

Research & Development
+31 (0) 76 548 7373 d.verheijen@trinamics.nl

Kerim Brdjanin

Recruiter

Research & Development
+31 (0)40 401 52 00 k.brdjanin@trinamics.nl

Rik Hillemans

Stagiair

Research & Development
+31 (0) 76 548 73 73 r.hillemans@trinamics.nl

Anne Zijlmans

Divisielead

Software & IT
+31 (0) 76 548 7373 a.zijlmans@trinamics.nl

Kim Houtepen

Account Manager

Software & IT
+31 (0) 76 548 7373 k.houtepen@trinamics.nl

Anton Hooijmans

Account Manager

Software & IT
+31 (0)40 401 52 00 a.hooijmans@trinamics.nl

Philippe van der Horst

Account Manager

Software & IT
+31 (0) 40 401 5200 p.van.der.horst@trinamics.nl

Fitim Maloku

Account Manager

Software & IT
+31 (0) 40 401 5200 f.maloku@trinamics.nl

Laurent Hünen

Consultant

Software & IT
+31 (0)40 401 52 00 l.hunen@trinamics.nl

Daniël van Nieuwkasteele

Consultant

Software & IT
+31 (0) 76 548 7373 d.van.nieuwkasteele@trinamics.nl
240411trinamicskayleeromme 112521

Kaylee Romme

Recruiter

Software & IT
+31 (0) 76 548 7373 k.romme@trinamics.nl

Mark de Roode

Divisielead

Engineering & Operations
+31 (0) 40 401 5200 m.de.roode@trinamics.nl Lees het verhaal van Mark hier

Marcel Hulsen

Divisielead

Engineering & Operations
+31 (0) 40 401 5200 m.hulsen@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Marcel

Pascal Takx

Divisielead

Engineering & Operations
+31 (0) 76 548 7373 p.takx@trinamics.nl

Joeri Bras

Account Manager

Engineering & Operations
+31 (0) 76 548 7373 j.bras@trinamics.nl

Erwin Isbouts

Account Manager

Engineering & Operations
+31 (0)40 401 52 00 e.isbouts@trinamics.nl

Axel Hilgers

Account Manager

Engineering & Operations
+31 (0) 40 401 5200 a.hilgers@trinamics.nl

Jeroen Hofkes

Account Manager

Engineering & Operations
+31 (0)40 401 52 00 j.hofkes@trinamics.nl

Remco Terwint

Account Manager

Engineering & Operations
+31 (0) 76 548 7373 r.terwint@trinamics.nl

Lynn De Haan

Consultant

Engineering & Operations
+31 (0) 76 548 7373 l.de.haan@trinamics.nl

Vedad Hasic

Consultant

Engineering & Operations
+31 (0) 40 401 5200 v.hasic@trinamics.nl

Zaid Zardah

Consultant

Engineering & Operations
+31 (0)40 401 52 00 z.zardah@trinamics.nl

Sancho Piessens

Consultant

Engineering & Operations
+31 (0)40 401 52 00 s.piessens@trinamics.nl

Nick Paridaens

Consultant

Engineering & Operations
+31 (0) 76 548 73 73 n.paridaens@trinamics.nl

Arjan van der Sluis

Recruiter

Engineering & Operations
+31 (0) 76 548 7373 a.van.der.sluis@trinamics.nl Lees hier het verhaal van Arjan

Tom Verhoeven

Recruiter

Engineering & Operations
+31 (0) 40 401 52 00 t.verhoeven@trinamics.nl

Op zoek naar een toffe werkgever?

Bij Trinamics ben je onderdeel van een ondernemend en betrokken team. Elke dag helpen we technische professionals van over de hele wereld aan hun droombaan. Ben jij ook een verbinder? Kom dan bij ons werken. 

Solliciteer bij Trinamics