Logo

Control System Owner (Hardware/Software)

Jordi Leeters
Key Account Manager Development & Engineering
vacancies.questions

Automotive

Medior

EINDHOVEN

vacancies.from 5.879 vacancies.to 7.349 p/m

Automotive

Medior

EINDHOVEN

vacancies.from 5.879 vacancies.to 7.349 p/m

Jordi Leeters
Key Account Manager Development & Engineering
vacancies.questions

vacancies.introduction

Word jij de eigenaar van de embedded systemen die de trucks van morgen laten rijden? Bij PACCAR Electronics in Eindhoven leid je de hardware- en softwareontwikkeling van elektrische aandrijflijnen.

vacancies.offer

Wat krijg je ervoor terug?

  • Een salaris in schaal 12: € 5.879 tot € 7.349 bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van je kennis en ervaring
  • Een rol met eigenaarschap: jij bent het aanspreekpunt voor jouw embedded systeem, van eerste risicoanalyse tot oplevering
  • Werken aan volledig elektrische en plug-in hybride aandrijflijnen, de techniek die de komende jaren de standaard wordt
  • Een internationaal team van ruim 150 embedded specialisten in Eindhoven, met collega's aan de andere kant van de oceaan in Renton (VS)
  • Persoonlijke begeleiding vanuit Trinamics: een vast aanspreekpunt dat jouw vak snapt en je verder helpt
  • Engels als voertaal, dus je hoeft geen Nederlands te spreken om hier te knallen

 

vacancies.expectations

  • Je hebt minimaal 3 jaar werkervaring en herkent jezelf hierin:
  • Een hbo- of wo-diploma in Automotive of Embedded Engineering, of iets vergelijkbaars
  • Minimaal 2 jaar ervaring in een coördinerende rol; meerdere jaren ervaring als projectleider is een flinke pré
  • Minimaal 3 jaar ervaring met Control System Development, bij voorkeur in de automotive
  • Ervaring met supplier management
  • Kennis van Design for Six Sigma
  • Kennis van embedded systeemontwerp volgens de V-cyclus
  • Je bent een teamspeler, proactief, analytisch sterk, kritisch en oplossingsgericht
  • Je beheerst de Engelse taal goed in woord en geschrift; Nederlands is geen must

vacancies.job

Je komt terecht bij PACCAR Electronics in Eindhoven, binnen de afdeling Embedded Engineering. Ruim 150 specialisten ontwikkelen hier wereldklasse powertrain- en voertuigcontrollers, vanuit een modern kantoor en in een internationaal team. Je werkt nauw samen met de collega's van PACCAR Embedded Engineering North America in Renton (vlakbij Seattle). Wat jullie ontwikkelen rijdt straks mee in DAF-trucks en in de Kenworth en Peterbilt trucks, en komt via componentverkoop ook terecht bij toonaangevende bus- en touringcarbouwers.

Als Control System Owner (Hardware/Software) leid je de ontwikkeling van embedded control units voor volledig elektrische (BEV) en plug-in hybride (PHEV) aandrijflijnen.

Jij bent de spin in het web van jouw embedded systeem. Je coördineert de hardware- en softwareontwikkeling, bewaakt de planning en zorgt dat leveranciers en stakeholders precies leveren wat er nodig is. Technisch scherp, organisatorisch sterk: die combinatie maakt deze rol.

Dit ga je doen:

  • Je coördineert de hardware- en softwareontwikkeling van jouw embedded systeem
  • Je initieert en definieert risicoanalyses en validatieplannen voor zowel hardware- als softwarecomponenten
  • Je stelt platformprojectplannen op, bewaakt ze en rapporteert erover
  • Je stuurt leveranciers aan en houdt stakeholders aangehaakt
  • Je bewaakt of technische definities in lijn zijn met de vastgestelde strategie en signaleert afwijkingen
  • Je presenteert en rapporteert de projectstatus op Quality, Cost, Timing en Performance (QCTP)
  • Je organiseert leveranciers- en interne projectmeetings, en neemt daaraan deel
  • Je rapporteert aan de Engineer Supervisor System Engineering Powertrain als het gaat om proces en kwaliteit, en aan de Project Lead Engineer over de projectstatus.

Taking on tomorrow

Enthousiast geworden? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie! Vul hieronder jouw gegevens in.

Direct solliciteren

Direct solliciteren

form.upload_cv_file

form.move_files

form.file_requirements

form.disclaimer

* form.requiredFields

vacancies.contact

Jordi Leeters
Key Account Manager Development & Engineering
vacancies.questions

Sollicitatie proces

De juiste uitdaging vinden

Onze consultants hebben een breed netwerk en jarenlange ervaring. Zij helpen je de juiste opdrachtgever te vinden. Bekijk onze vacatures en solliciteer vandaag nog voor een baan die perfect aansluit bij jouw skills en ambities.

Persoonlijk kennismaken

Vervolgens is het tijd elkaar beter te leren kennen. Onder het genot van een kop koffie bespreken we jouw ervaringen, skills en carrièredoelen. Zo leren we elkaar beter kennen en bouwen we samen aan jouw toekomst in tech.

Tijd voor het sollicitatiegesprek

Je hebt indruk gemaakt en nu staat het sollicitatiegesprek voor de deur. Geen zorgen, wij weten met wie je spreekt en wat je kunt verwachten. We bereiden je goed voor, zodat je zelfverzekerd kunt laten zien waarom jij de ideale kandidaat bent.

Je avontuur gaat van start

Yes, je hebt de job! Tijd om aan de slag te gaan. En om welke functie of sector het ook gaat, wij blijven je continu ondersteunen en helpen waar nodig. 

Profiteer van een gespecialiseerd netwerk

Als tried & tested tech talent krijg je toegang tot ons brede netwerk van tech professionals en opdrachtgevers. Zo krijg je alle hulp, steun en inspiratie die je nodig hebt bij het bouwen van je carrière.

Veelgestelde vragen

Waarom solliciteren via Trinamics?

Trinamics helpt je bij het vinden van jouw ideale baan in de tech sector. We ontdekken passende vacatures, begeleiden je tijdens het sollicitatieproces en bieden persoonlijke coaching voor je carrièregroei. Met onze marktkennis en jarenlange ervaring zorgen we dat jouw vaardigheden en ambities perfect aansluiten bij onze opdrachtgevers. Ook krijg je toegang tot een breed netwerk van toonaangevende bedrijven en interessante projecten.

Bij welke opdrachtgevers heeft Trinamics projecten lopen?

Trinamics werkt samen met diverse opdrachtgevers in de technische sector, van grote multinationals zoals Siemens, VDL en ASML, Beko Europe en Philips, tot middelgrote bedrijven zoals Skalar, Ardagh Group, Hauzer en innovatieve start-ups. Onze opdrachtgevers zijn actief in verschillende industrieën, waaronder Automotive, High Tech, ICT, Software, Installatietechniek, Logistiek/Supply Chain, Technisch Commercieel en Machinebouw.

Wat verdien ik als ik via Trinamics ga werken?

Het salaris dat je bij Trinamics kunt verwachten, hangt af van de functie, jouw ervaring en de specifieke vereisten van de opdracht. Wij bieden marktconforme salarissen die passen bij jouw expertise en vaardigheden. Daarnaast volgen wij altijd de cao van de opdrachtgever, zodat je verzekerd bent van eerlijke en transparante arbeidsvoorwaarden. Voor meer gedetailleerde informatie over salaris en arbeidsvoorwaarden nodigen wij je graag uit voor een vrijblijvend gesprek.

Welke opleidingsmogelijkheden biedt Trinamics?

Trinamics denkt graag mee met jou en de klant wanneer er trainingen of cursussen nodig zijn. Vaak hebben onze opdrachtgevers bij aanvang al trainingen en cursussen in hun inwerktraject opgenomen. Hierover voeren wij gedurende het detacheringsproces gesprekken.